Bad Piggies HD

Bad Piggies HD dla iPhone

Nowa gra od twórców Angry Birds już jest na iPad

Bad Piggies HD to darmowa gra zręcznościowa na iPhone. Kontynuuje ona historię rozpoczętą w serii gier Angry Birds. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.O co chodzi w grze Bad Piggies HD ?W Bad Piggies HD zamiast burzyć... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Wymaga myślenia
  • Różne sposoby zdobycia trzech gwiazdek
  • Zoptymalizowane dla iPada

Wady

  • Zbyt trudna dla dzieci

Doskonały
9

Bad Piggies HD to darmowa gra zręcznościowa na iPhone. Kontynuuje ona historię rozpoczętą w serii gier Angry Birds. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.

O co chodzi w grze Bad Piggies HD ?

W Bad Piggies HD zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.

Jak się gra w Bad Piggies na iPad?

Wyśmienicie! Nie jest to żadna rewolucja. Twórcy gry, fińska firma Rovio, nie wymyślili nowego rewolucyjnego gatunku, czy niespotkanej rozgrywki. Stworzyli za to grę, która wciąga, nie jest za łatwa i nie jest za trudna.

Czy warto pobrać Bad Piggies na iPad? Tak! Gra nie kosztuje dużo, a nie jest to kolejna wersja Angry Birds, tylko samodzielny i oryginalny tytuł. Spodoba się wszystkim tym, którzy lubią wciągające gry, w których trzeba ruszyć głową. Bad Piggies odradzamy tylko tym, którzy mają po dziurki w nosie wszystkiego co w jakikolwiek sposób związane jest z Angry Birds.

Najczęściej pobierane Logiczne na iphone

Bad Piggies HD

Download

Bad Piggies HD 2.0.0

Opinie użytkowników o Bad Piggies HD

Sponsorowany×